Kolejka numer I

Zostanie rozegrana 25.09.2022.

Pierwszy mecz rozpocznie się o godzinie 13 : 00 pomiędzy: Ball Hunters 20 – 0 Foreskins

http://basketstats.pl/index.php/Game/Stats/129/0

Drugi mecz rozpocznie się o godzinie 14 : 30 pomiędzy: Ermewa 40 – 48 Last Dance

http://basketstats.pl/index.php/Game/Stats/130/0

Od godziny 16 00 – 16 30 Przerwa organizayjna

Trzeci mecz rozpocznie się o godzinie 16 : 30 pomiędzy: Zielona Planeta 58 – 44 Old Killaz

http://basketstats.pl/index.php/Game/Stats/131/0

Czwarty mecz rozpocznie się o godzinie 18 : 00 pomiędzy: Projekt Basket 20 – 0 Gwiazdy Podwórka

http://basketstats.pl/index.php/Game/Stats/132/0

Piąty mecz rozpocznie się o godzinie 19 : 30 pomiędzy: Jaworzno Squad 62 – 37 Raggers

http://basketstats.pl/index.php/Game/Stats/133/0

Kolejka numer II

Zostanie rozegrana 09.10.2022.

Pierwszy mecz rozpocznie się o godzinie 13 : 00 pomiędzy: Gwiazdy Podwórka – Ermewa

Drugi mecz rozpocznie się o godzinie 14 : 30 pomiędzy: Foreskins – Last Dance

Od godziny 16 00 – 16 30 Przerwa organizayjna

Trzeci mecz rozpocznie się o godzinie 16 : 30 pomiędzy: Ball Hunters – Old Killaz

Czwarty mecz rozpocznie się o godzinie 18 : 00 pomiędzy: Raggers – Zielona Planeta

Piąty mecz rozpocznie się o godzinie 19 : 30 pomiędzy: Jaworzno Squad – Projekt Basket

Kolejka numer III

Zostanie rozegrana 23.10.2022.

Pierwszy mecz rozpocznie się o godzinie 13 : 00 pomiędzy: Raggers – Foreskins

Drugi mecz rozpocznie się o godzinie 14 : 30 pomiędzy: Ermewa – Ball Hunters

Od godziny 16 00 – 16 30 Przerwa organizayjna

Trzeci mecz rozpocznie się o godzinie 16 : 30 pomiędzy: Jaworzno Squad – Gwiazdy Podwórka

Czwarty mecz rozpocznie się o godzinie 18 : 00 pomiędzy: Last Dance – Zielona Planeta

Piąty mecz rozpocznie się o godzinie 19 : 30 pomiędzy: Projekt Basket – Old Killaz

Kolejka numer IV

Zostanie rozegrana 30.10.2022.

Pierwszy mecz rozpocznie się o godzinie 13 : 00 pomiędzy: Gwiazdy Podwórka – Old Killaz

Drugi mecz rozpocznie się o godzinie 14 : 30 pomiędzy: Ermewa – Projekt Basket

Od godziny 16 00 – 16 30 Przerwa organizayjna

Trzeci mecz rozpocznie się o godzinie 16 : 30 pomiędzy: Foreskins – Zielona Planeta

Czwarty mecz rozpocznie się o godzinie 18 : 00 pomiędzy: Jaworzno Squad – Ball Hunters

Piąty mecz rozpocznie się o godzinie 19 : 30 pomiędzy: Last Dance – Raggers

Kolejka numer V

Zostanie rozegrana 06.11.2022

Pierwszy mecz rozpocznie się o godzinie 13 : 00 pomiędzy: Zielona Planeta – Gwiazdy Podwórka

Drugi mecz rozpocznie się o godzinie 14 : 30 pomiędzy: Last Dance – Ball Hunters

Od godziny 16 00 – 16 30 Przerwa organizayjna

Trzeci mecz rozpocznie się o godzinie 16 : 30 pomiędzy: Raggers – Projekt Basket

Czwarty mecz rozpocznie się o godzinie 18 : 00 pomiędzy: Ermewa – Old Killaz

Piąty mecz rozpocznie się o godzinie 19 : 30 pomiędzy: Foreskins – Jaworzno Squad

,

Kolejka numer VI

Zostanie rozegrana 20.11.2022

Pierwszy mecz rozpocznie się o godzinie 13 : 00 pomiędzy: Projekt Basket – Ball Hunters

Drugi mecz rozpocznie się o godzinie 14 : 30 pomiędzy: Jaworzno Squad – Last Dance

Od godziny 16 00 – 16 30 Przerwa organizayjna

Trzeci mecz rozpocznie się o godzinie 16 : 30 pomiędzy: Foreskins- Gwiazdy Podwórka

Czwarty mecz rozpocznie się o godzinie 18 : 00 pomiędzy: Ermewa – Zielona Planeta

Piąty mecz rozpocznie się o godzinie 19 : 30 pomiędzy: Raggers- Old Killaz

Kolejka numer VII

Zostanie rozegrana 27.11.2022

Pierwszy mecz rozpocznie się o godzinie 13 : 00 pomiędzy: Jaworzno Squad – Zielona Planeta

Drugi mecz rozpocznie się o godzinie 14 : 30 pomiędzy: Projekt Basket – Foreskins

Od godziny 16 00 – 16 30 Przerwa organizayjna

Trzeci mecz rozpocznie się o godzinie 16 : 30 pomiędzy: Raggers – Ermewa

Czwarty mecz rozpocznie się o godzinie 18 : 00 pomiędzy: Ball Hunters – Gwiazdy Podwórka

Piąty mecz rozpocznie się o godzinie 19 : 30 pomiędzy: Last Dance – Old Killaz

Kolejka numer VIII

Zostanie rozegrana 04.12.2022

Pierwszy mecz rozpocznie się o godzinie 13 : 00 pomiędzy: Ermewa – Foreskins

Drugi mecz rozpocznie się o godzinie 14 : 30 pomiędzy: Zielona Planeta – Ball Hunters

Od godziny 16 00 – 16 30 Przerwa organizayjna

Trzeci mecz rozpocznie się o godzinie 16 : 30 pomiędzy: Projekt Basket – Last Dance

Czwarty mecz rozpocznie się o godzinie 18 : 00 pomiędzy: Jaworzno Squad – Old Killaz

Piąty mecz rozpocznie się o godzinie 19 : 30 pomiędzy: Raggers – Gwiazdy

Kolejka numer IX

Zostanie rozegrana 18.12.2022

Pierwszy mecz rozpocznie się o godzinie 13 : 00 pomiędzy: Old Killaz – Foreskins

Drugi mecz rozpocznie się o godzinie 14 : 30 pomiędzy: Raggers – Ball Hunters

Od godziny 16 00 – 16 30 Przerwa organizayjna

Trzeci mecz rozpocznie się o godzinie 16 : 30 pomiędzy: Zielona Planeta – Projekt Basket

Czwarty mecz rozpocznie się o godzinie 18 : 00 pomiędzy: Last Dance – Gwiazdy Podwórka

Piąty mecz rozpocznie się o godzinie 19 : 30 pomiędzy: Ermewa – Jaworzno Squad