RUNDA PIERWSZA

Kolejka numer 1

zostanie rozegrana 13.09.2020 r.

Pierwszy mecz rozpocznie się godzinie 15:00 pomiędzy OLD KILLAZ 50– 32 RAGGERS

Drugi mecz rozpocznie się o godzinie 16:30 pomiędzy JAWORZNO SQUAD 69 – 48 BALL HUNTERS

Trzeci mecz rozpocznie się o godzinie 18:00 pomiędzy WILD CATS 73 – 80 ZIELONA PLANETA CHRZANÓW

Czwarty mecz rozpocznie się o godzinie 19:30 pomiędzy LAST DANCE 86 – 48 SPACE BOYS

PAUZUJE : GROMY

Kolejka numer 2

zostanie rozegrana 20.09.2020 r.

Pierwszy mecz rozpocznie się o godzinie 15 : 00 pomiędzy ZIELONA PLANETA 94 – 27 SPACE BOYS

Drugi mecz rozpocznie się o godzinie 16 : 30 pomiędzy JAWORZNO SQUAD 61 – 60 WILD CATS

Trzeci mecz rozpocznie się o godzinie 18 : 00 pomiędzy RAGGERS 30 – 62 BALL HUNTERS

Czwarty mecz rozpocznie się o godzinie 19 : 30 pomiędzy GROMY 44 – 64 OLD KILLAZ

Pauzuje : LAST DANCE

Kolejka numer 3

zostanie rozegrana 27.09.2020 r.

Pierwszy mecz rozpocznie się o godzinie 15 : 00 pomiędzy BALL HUNTERS 39 – 48 GROMY

Drugi mecz rozpocznie się o godzinie 16 : 30 pomiędzy WILD CATS 94 53 RAGGERS

Trzeci mecz rozpocznie się o godzinie 18 : 00 pomiędzy SPACE BOYS 47 – 117 JAWORZNO SQUAD

Czwarty mecz rozpocznie się o godzinie 19 : 30 pomiędzy ZIELONA PLANETA 54 – 57 LAST DANCE

PAUZUJE : OLD KILLAZ

Kolejka numer 4

zostanie rozegrana 04.10.2020 r.

Pierwszy mecz rozpocznie się godzinie 15:00 pomiędzy RAGGERS 60 – 73 SPACE BOYS

Drugi mecz rozpocznie się o godzinie 16:30 pomiędzy OLD KILLAZ 59 – 61 BALL HUNTERS

Trzeci mecz rozpocznie się o godzinie 18:00 pomiędzy GROMY 52 – 81 WILD CATS

Czwarty mecz rozpocznie się o godzinie 19:30 pomiędzy LAST DANCE 58 – 66 JAWORZNO SQUAD

PAUZUJE : ZIELONA PLANETA

Kolejka numer 5

zostanie rozegrana 11.10.2020 r.

Pierwszy mecz rozpocznie się godzinie 15:00 pomiędzy WILD CATS 109 – 73 OLD KILLAZ

Drugi mecz rozpocznie się o godzinie 16:30 pomiędzy SPACE BOYS 47 – 81 GROMY

Trzeci mecz rozpocznie się o godzinie 18:00 pomiędzy LAST DANCE 74 – 32 RAGGERS

Czwarty mecz rozpocznie się o godzinie 19:30 pomiędzy ZIELONA PLANETA 42 – 80 JAWORZNO SQUAD

PAUZUJE : BALL HUNTERS

Kolejka numer 6

zostanie rozegrana 25.10.2020 r.

Pierwszy mecz rozpocznie się godzinie 15:00 pomiędzy ZIELONA PLANETA CHRZANÓW 84 – 34 RAGGERS

Drugi mecz rozpocznie się o godzinie 16:30 pomiędzy GROMY 48 – 62 LAST DANCE

Trzeci mecz rozpocznie się o godzinie 18:00 pomiędzy OLD KILLAZ 101 – 43 SPACE BOYS

Czwarty mecz rozpocznie się o godzinie 19:30 pomiędzy BALL HUNTERS 48 – 75 WILD CATS

PAUZUJE : JAWORZNO SQUAD

Kolejka numer 7

zostanie rozegrana 08.11.2020r

Pierwszy mecz rozpocznie się godzinie 15:00 pomiędzy GROMY 40 – 75 JAWORZNO SQUAD

Drugi mecz rozpocznie się o godzinie 16:30 pomiędzy ZIELONA PLANETA 55 – 52 OLD KILLAZ

Trzeci mecz rozpocznie się o godzinie 18:00 pomiędzy BALL HUNTERS 66 – 108 LAST DANCE

Czwarty mecz rozpocznie się o godzinie 19:30 pomiędzy WILD CATS 20 – 0 SPACE BOYS

PAUZUJE : RAGGERS

Kolejka numer 8

zostanie rozegrana 22.11.2020r.

Pierwszy mecz rozpocznie się godzinie 15:00 pomiędzy SPACE BOYS 0 – 20 BALL HUNTERS

http://basketstats.pl/index.php/Game/Stats/30/0

Drugi mecz rozpocznie się o godzinie 16:30 pomiędzy LAST DANCE 64 – 54 OLD KILLAZ

http://basketstats.pl/index.php/Game/Stats/31/0

Trzeci mecz rozpocznie się o godzinie 18:00 pomiędzy JAWORZNO SQUAD 84 – 34 RAGGERS

http://basketstats.pl/index.php/Game/Stats/32/0

Czwarty mecz rozpocznie się o godzinie 19:30 pomiędzy ZIELONA PLANETA 70 – 49 GROMY

http://basketstats.pl/index.php/Game/Stats/33/0

PAUZUJE : WILD CATS

Kolejka numer 9

zostanie rozegrana 29.11.2020r

Pierwszy mecz rozpocznie się godzinie 15:00 pomiędzy ZIELONA PLANETA – BALL HUNTERS

http://basketstats.pl/index.php/Game/Stats/34/0

Drugi mecz rozpocznie się o godzinie 16:30 pomiędzy LAST DANCE – WILD CATS

http://basketstats.pl/index.php/Game/Stats/35/0

Trzeci mecz rozpocznie się o godzinie 18:00 pomiędzy OLD KILLAZ – JAWORZNO SQUAD

http://basketstats.pl/index.php/Game/Stats/36/0

Czwarty mecz rozpocznie się o godzinie 19:30 pomiędzy GROMY – RAGGERS

http://basketstats.pl/index.php/Game/Stats/37/0

PAUZUJE : SPACE BOYS

Przed każdym meczem organizator przewiduje 15 minut rozgrzewki. Dokładna godzina rozpoczęcia meczu może ulec zmianie. Prosimy o wyrozumiałość.

RUNDA DRUGA

Kolejka numer 1

zostanie rozegrana 13.12.2020 r.

Pierwszy mecz rozpocznie się godzinie 15:00 pomiędzy OLD KILLAZ – RAGGERS

Drugi mecz rozpocznie się o godzinie 16:30 pomiędzy JAWORZNO SQUAD – BALL HUNTERS

Trzeci mecz rozpocznie się o godzinie 18:00 pomiędzy WILD CATS – ZIELONA PLANETA

Czwarty mecz rozpocznie się o godzinie 19:30 pomiędzy LAST DANCE – GROMY

Kolejka numer 2

zostanie rozegrana 10.01.2021 r.

Pierwszy mecz rozpocznie się o godzinie 15 : 00 pomiędzy ZIELONA PLANETA – LAST DANCE

Drugi mecz rozpocznie się o godzinie 16 : 30 pomiędzy JAWRORZNO SQUAD – WILD CATS

Trzeci mecz rozpocznie się o godzinie 18 : 00 pomiędzy RAGGERS – BALL HUNTERS

Czwarty mecz rozpocznie się o godzinie 19 : 30 pomiędzy GROMY – OLD KILLAZ

Kolejka numer 3

zostanie rozegrana 31.01.2021 r.

Pierwszy mecz rozpocznie się o godzinie 15 : 00 pomiędzy ZIELONA PLANETA – GROMY

Drugi mecz rozpocznie się o godzinie 16 : 30 pomiędzy WILD CATS – RAGGERS

Trzeci mecz rozpocznie się o godzinie 18 : 00 pomiędzy OLD KILLAZ – JAWORZNO SQUAD

Czwarty mecz rozpocznie się o godzinie 19 : 30 pomiędzy BALL HUNTERS – LAST DANCE